Hercai 12. Bölüm Fragmanı

7 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Mia Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Atv’nin yeni dizisi Hercai 12. Bölüm Fragmanı dizi bitiminde burada yerini alacaktır. Hercai dizisinin yeni bölümünü 31 Mayıs 2019 Cuma akşamı saat 20:00’de Atv ekranlarında kaldığı yerden izleyebilirsiniz. Başrollerini Akın Akınözü ile Ebru Şahin’in paylaştığı Hercai‘de intikam ateşinden doğan imkansız bir aşkın hikayesi ekranlara taşınıyor.

Hercai Son Bölüm Yorumları:


Reklamlar

Seher: Ay bu neeeee? Reyyan’ı kim bu hale getirmiş?!?! Miran kaçır şu kızı. Gidin çok uzaklara, yok dizi biter, gitmeyin de, acı da çekmeyin yani. Süper bölüm geliyor! Meraktan çatlıcam Hercai, aşk olsun hayır mübarek günde yapılır mı bu bize, günah günah…

Akın: Reyyan ve Miran birbirlerine çok yakışıyorlar. Diğerleri konuşsunlar. Onun aleyhinde konuşanlar doğru söylemiyorlar. Onlar kafayı yemişler. Yanlış mıyım?


Reklamlar

Gülşen: Reyyan’ı kim dövmüş ya miran çıldırmış tir ilk gördüğünde Reyyan’ı bu halde fragman yıkılıyor. Cuma’ yı sabırsızlıkla bekliyorum..

Fatma: Nasuh dövmüştür. Başka kim dövecek hiç kimse dövmez yanı yinede bilinmez sürpriz olur bize gönül olur mu ay yok yaren ay bilmiyom ayyyyy kafam karıştı.

Nermin: Severek izlediğimiz bir dizi olduğu için ilelebet bir sonraki olacakları merak etmemiz gayet tabii… Ama şunu da savunmak gerekir ki emeğe her zaman saygı duymak lazım gelir… Saatlerce sette kalıp, yağmur, kar demeden çalışan tüm set ekibine bir saygı borcudur bu bence… Burada kimse tiribe girip nasıl olur, nasıl böyle bir şey yaparlar demesin… Bu kendi emek verdiğimiz bir şey olsaydı aynı tepkiyi gösterirdik diye düşünüyorum… Başarılarınızın devamını temenni ederim… Almanya’dan sevgi ve selamlar


Reklamlar

Melek: Bence bugünkü bölümdeki en güzel sahne yarenin dayak yediği sahneydi gülerek izlediğim eğlendiğim sahne diyebilirim. Yılan Yaren’e çok iyi oldu.

Elif: Bırakmaz Miran’da Reyyan’ı dizi uzayacak illa bir şeylerin olması gerekiyor. Yalnız bölüm bitince hepimiz soluğu burada alıyoruz bir hafta bekle simdi gelirse tabi efsane bir bölümdü yine emeklerine sağlık

Papatya: Tekrarını bile izlemekten zevk aldığım tek dizi gerçekten harika bir dizi emeğinize sağlık inşallah sen anlat karadeniz gibi dizi bozulmaz ilk günkü heyecanı hep olur başarılarınızın devamını diliyorum hercai ekibi.


Reklamlar

Felek: MİRAN, REYYAN’I DELİLER GİBİ SEVİYOR ONA AŞIKK .Bu Azizede vicdanlı mı çıkacak hayret nasılda Reyyan’ı almak için Nasuh’a kafa tutuyor.Oda anladı ve gördü,biliyor Miranın Reyyan’a aşık olduğunu ama bu azize cadısının Reyyan’a kötü davrandığına bakmayın onu gerçekten gelin edecek ve O ERKEK TORUNU GÖNÜL DEĞİL REYYAN VERECEK AZİZE ASLANBEY’E buraya da yazıyorum.

Aylin: Reyyan’ın annesinin bedduası kabul olmaz yani Aslanbey’lerin soyu zaten kurumuş sonuçta Miran bir Aslanbey değil Hazarın oğlu kitaba göre yani bir Şadoğlu ayrıca o evdeki kız Elif Aslanbey ve Azad evlenirse yine Şadoğullarının soyu devam eder o yüzden bir şey olmaz.

Ayşe: Reyyan ve miran yeni ve çok güzel ikili oluşturdu. keyifle izliyoruz.. umarım,gerçek hayatta da sevgili olurlar. Mardin ve Midyat kadim kentler çok turist çekecek. herkes bu aşkın geçtiği yerleri görmek istiyor…..

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.